As Kardeşler Hakkında

As Kardeşler Hakkında

As kardeşler otomotiv uzun yıllar önce kurulmuştur. Firmanın öncüsü ve girişimcisi Bekir Biçer Kurulduğu günden bu yana başarısına ve hizmetine sürekli olarak katkıda bulunmuştur.

Elbet ki hizmetinin ve güvenilirliğinin baş unsuru Bosch yetkili servisi olmasıdır.

Firmanın, kendini sürekli olarak geliştirmesi ve yenilemesi artık geniş alanlara yayılmasına sebep olmuştur. Önce küçük bir işletme olarak kurulan Askardeşler otomotiv, şimdiler de pek çok şehirden araç sahibine ev sahipliği yapmaktadır.

Firmanın başarılı olmasında, kaliteli hizmetin dışında uygulamış olduğu ilkeler etkili olmuştur. Firmamızın benimsemiş olduğu ilkeler şu şekildedir;
  • Güvenilirlik
  • Profesyonellik
  • Kaliteli hizmet
  • Eltili ve saygılı iletişim
Askardeşler otomotiv, firmasını yükselten ve zirveye taşıyan ilkeler bunlardır.

Güvenilirlik; her firmanın benimsediği ilkeler arasındadır. Ancak bizim güvenilir olmamız köklü geçmişimize ve Bosch servisi olmamıza dayanmaktadır. Sürekli olarak kendimizi yenilememiz ve kalite standartlarının üzerinde hizmet vermemiz Askardeşler otomotivin, bu noktaya gelmesine neden olmuştur.

Profesyonellik; Araç sahibi aracı bakım ve onarıma getirdiği zaman aklında çeşitli sorular ile gelmektedir. Bu soruların temelinde güven ve kalite yatmaktadır. Araç sahibinin istediği, aracı güvenli bir şekilde bırakacağı bir firma ve düzgün bir bakım işleminden geçmesidir. Biz de bunu bilip o şekilde profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bu ilkeyi düzgün bir şekilde uygulamamız bizi biz yapmaktadır.

Etkili ve saygılı iletişim; iletişim kurmak sadece anlatmak değildir. Araç sahibinin işlemleri anlaması ve doğru bilgi aktarımı firmamızın görevleri arasındadır. Araç sahiplerine saygılı ve doğru iletişim kurmakta ve akıllarındaki her soruya cevap bularak işlemlerimize hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.